Affordable
Live-in Homecare

Najczęściej zadawane pytania

Czy Irlandia należy do Unii Europejskiej?
Tak, Irlandia należy do Unii Europejskiej.

Czy Irlandii grozi Brexit?
Nie, Irlandia jest autonomicznym krajem, nie jest częścią Wielkiej Brytanii i nie grozi jej wyjście z Unii Europejskiej. Częścią Wielkiej Brytanii jest Irlandia Północna, jednak nasze oferty pracy jej nie dotyczą.

Jaka waluta obowiązuje w Irlandii?
Walutą obowiązującą w Irlandii jest Euro.

Czy potrzebuję paszportu, żeby wjechać do Irlandii?
Nie, paszport nie jest konieczny, wystarczy dowód osobisty.

Jaki ruch obowiązuje w Irlandii?
W Irlandii obowiązuje ruch lewostronny.

Czy podczas zatrudnienia będę mieć możliwość kontaktu z agencją?
Oczywiście. Wszyscy nasi opiekunowie przez cały okres zatrudnienia mają stały kontakt z naszą agencją, mogą zwracać się do nas z każdym pytaniem lub problemem. Również po ustaniu zatrudnienia, w razie potrzeby służymy pomocą.

Jakie będą moje obowiązki w pracy?
Zakres obowiązków każdego opiekuna uzależniony jest od kondycji i potrzeb każdego z podopiecznych. Opiekun przed podjęciem pracy otrzymuje wszystkie informacje dotyczące stanu zdrowia i potrzeb podopiecznego, a więc może w pełni świadomie podjąć decyzję o zaakceptowaniu danej oferty pracy.

Nasi podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych domowych czynnościach takich jak: sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków. Do zadań opiekunów należy często również: dbanie o higienę osobistą, ubieranie, pomoc przy poruszaniu, wspólne spacery i dotrzymywanie towarzystwa.