O firmie

Móc pomagać ludziom to coś więcej niż praca.

W ALHomecare ludzie pomagają ludziom.

Nasz historia

Istniejemy na rynku od 2013 roku.

ALHomecare to irlandzka agencja pracy pośrednicząca w zatrudnianiu opiekunów osób starszych w Irlandii. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdecznych, troskliwych, wykwalifikowanych opiekunów. 

Oferujemy pracę opiekunom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych. Współpracuje z nami już ponad 75 opiekunów, w tym także pielęgniarki. 

Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy. Przez cały okres zatrudnienia nasza Agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy. Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem. 

Naszą misją jest pomoc opiekunom z Polski w znalezieniu stabilnej, bezpiecznej i satysfakcjonującej pracy na terenie Irlandii, a podopiecznym w znalezieniu serdecznych, empatycznych i wykwalifikowanych opiekunów.

Poznaj naszą historię!

nasz zespół

Ludzie odpowiedzialni za ALHomecare

Tom Quinlan

Tom Quinlan

General Manager

manager@alhomecare.ie
Marta Matczyńska

Marta Matczyńska

Polish Manager

Recruitment and Support Manager

marta@alhomecare.ie

Maria Wojciechowska

Maria Wojciechowska

Placement Manager

info@alhomecare.ie

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Informacje o Irlandii

Czy Irlandia należy do Unii Europejskiej?

Tak, Irlandia należy do Unii Europejskiej.

Czy Irlandii grozi Brexit?

Nie, Irlandia jest autonomicznym krajem, nie jest częścią Wielkiej Brytanii i nie grozi jej wyjście z Unii Europejskiej. Częścią Wielkiej Brytanii jest Irlandia Północna, jednak nasze oferty pracy jej nie dotyczą.

Jaka waluta obowiązuje w Irlandii?

Walutą obowiązującą w Irlandii jest Euro.

Czy potrzebuję paszportu, żeby wjechać do Irlandii?

Nie, paszport nie jest konieczny, wystarczy dowód osobisty.

Jaki ruch obowiązuje w Irlandii?

W Irlandii obowiązuje ruch lewostronny.

Praca jako opiekunka

Czy podczas zatrudnienia będę mieć możliwość kontaktu z agencją?

Oczywiście. Wszyscy nasi opiekunowie przez cały okres zatrudnienia mają stały kontakt z naszą agencją, mogą zwracać się do nas z każdym pytaniem lub problemem. Również po ustaniu zatrudnienia, w razie potrzeby służymy pomocą.

Jakie będą moje obowiązki w pracy?

Zakres obowiązków każdego opiekuna uzależniony jest od kondycji i potrzeb każdego z podopiecznych. Opiekun przed podjęciem pracy otrzymuje wszystkie informacje dotyczące stanu zdrowia i potrzeb podopiecznego, a więc może w pełni świadomie podjąć decyzję o zaakceptowaniu danej oferty pracy.

Nasi podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych domowych czynnościach takich jak: sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków. Do zadań opiekunów należy często również: dbanie o higienę osobistą, ubieranie, pomoc przy poruszaniu, wspólne spacery i dotrzymywanie towarzystwa.

Dołącz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza, by wysłać do nas swoją aplikację.