Affordable
Live-in Homecare

O firmie

ALHomecare to irlandzka agencja pracy pośrednicząca w zatrudnianiu opiekunów osób starszych w Irlandii. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdecznych, troskliwych, wykwalifikowanych opiekunów.

shutterstock_164392304

Oferujemy pracę opiekunom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych. Współpracuje z nami już ponad 75 opiekunów, w tym także pielęgniarki. Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy. Przez cały okres zatrudnienia nasza Agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy. Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem.

Naszą misją jest pomoc opiekunom z Polski w znalezieniu stabilnej, bezpiecznej i satysfakcjonującej pracy na terenie Irlandii, a podopiecznym w znalezieniu serdecznych, empatycznych i wykwalifikowanych opiekunów.

Móc pomagać ludziom to coś więcej niż praca.

W ALHomecare ludzie pomagają ludziom.