O firmie

Móc pomagać ludziom to coś więcej niż praca.

W ALHomecare ludzie pomagają ludziom.

Nasz historia

Istniejemy na rynku od 2013 roku.

Informacje o naszej agencji pośrednictwa pracy – ALHomecare

ALHomecare to irlandzka agencja pracy pośrednicząca w zatrudnianiu opiekunów osób starszych w Irlandii. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdecznych, troskliwych, wykwalifikowanych opiekunów. 

Oferujemy pracę opiekunom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych. Współpracuje z nami już ponad 160 opiekunów, w tym także pielęgniarki. 

Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy. Przez cały okres zatrudnienia nasza Agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy. Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem. 

Naszą misją jest pomoc opiekunom z Polski w znalezieniu stabilnej, bezpiecznej i satysfakcjonującej pracy na terenie Irlandii, a podopiecznym w znalezieniu serdecznych, empatycznych i wykwalifikowanych opiekunów.

Poznaj naszą historię!

nasz zespół

Ludzie odpowiedzialni za ALHomecare

General Manager

Tom Quinlan

Tom Quinlan

General Manager

manager@alhomecare.ie

Recruitment Department

Marta Matczyńska

Marta Matczyńska

Recruitment Coordinator

marta@alhomecare.ie

Alicja Dębek

Alicja Dębek

Lea Samolova

Lea Samolova

Barbara Luguini

Barbara Luguini

Almudena Tello

Almudena Tello

Csaba Berecz

Csaba Berecz

Andrea Ricci

Xanthippi Tsoraka

Placement Department

Maria Wojciechowska

Maria Wojciechowska

Livia Liskova

Livia Liskova

Anna Opolska

Anna Opolska

Maria Picado

Inesa Baranauskiene

Inesa Baranauskiene

Sofia Nezvalova

Eileen Brady

Eileen Brady

Receptionist

Maja Kralj

Maja Kralj

Administration

Anna Mamevoda

Anna Mamevoda

Financial Manager

Norma O'Brien

Norma O'Brien

Csilla Kelemen

Elina Venardou

Placement Success Manager

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Informacje o Irlandii

Czy Irlandia należy do Unii Europejskiej?

Tak, Irlandia należy do Unii Europejskiej.

Czy Irlandii grozi Brexit?

Nie, Irlandia jest autonomicznym krajem, nie jest częścią Wielkiej Brytanii i nie grozi jej wyjście z Unii Europejskiej. Częścią Wielkiej Brytanii jest Irlandia Północna, jednak nasze oferty pracy jej nie dotyczą.

Jaka waluta obowiązuje w Irlandii?

Walutą obowiązującą w Irlandii jest Euro.

Czy potrzebuję paszportu, żeby wjechać do Irlandii?

Nie, paszport nie jest konieczny, wystarczy dowód osobisty.

Jaki ruch obowiązuje w Irlandii?

W Irlandii obowiązuje ruch lewostronny.

Praca jako opiekunka

Czy podczas zatrudnienia będę mieć możliwość kontaktu z agencją?

Oczywiście. Wszyscy nasi opiekunowie przez cały okres zatrudnienia mają stały kontakt z naszą agencją, mogą zwracać się do nas z każdym pytaniem lub problemem. Również po ustaniu zatrudnienia, w razie potrzeby służymy pomocą.

Jakie będą moje obowiązki w pracy?

Zakres obowiązków każdego opiekuna uzależniony jest od kondycji i potrzeb każdego z podopiecznych. Opiekun przed podjęciem pracy otrzymuje wszystkie informacje dotyczące stanu zdrowia i potrzeb podopiecznego, a więc może w pełni świadomie podjąć decyzję o zaakceptowaniu danej oferty pracy.

Nasi podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych domowych czynnościach takich jak: sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków. Do zadań opiekunów należy często również: dbanie o higienę osobistą, ubieranie, pomoc przy poruszaniu, wspólne spacery i dotrzymywanie towarzystwa.

Dołącz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza, by wysłać do nas swoją aplikację.

ALHomecare – agencja opiekunek dla osób starszych została założona w Irlandii w 2013 roku z myślą o pomocy osobom wymagających opieki. Jej założyciele to Tom Quinlan oraz jego polska przyjaciółka Katarzyna Jakubowska. Inspiracją powstania agencji była przewlekła obturacyjna choroba płuc na którą zapadła mama Toma. W 2013 roku potrzebowała już intensywnej opieki. Wtedy Tom musiał podjąć bardzo trudną decyzję związaną z wyborem domu opieki lub zatrudnieniem opiekunki. Ze względu na silne więzi rodzinne oraz fakt, że jego rodzice wkrótce mieli świętować 49 rocznicę ślubu, nie chciał ich rozdzielać. Wtedy jego przyjaciółka Kasia poleciła mu opiekunkę z Polski – Lenę, która zamieszkała z jego rodzicami i zajęła się mamą. Dla całej rodziny było to najlepsze rozwiązanie. Dlatego Tom Quinlan i Kasia Jakubowska podjęli decyzję o założeniu ALHomecare, profesjonalnej agencji świadczącej usługi opieki nad osobami chorymi. Są to nie tylko osoby starsze, pomocy potrzebują często również młodzi ludzie, którym wypadek lub choroba ograniczyły samodzielne funkcjonowanie i potrzebują wsparcia. Wysoka jakość świadczonych usług połączona z empatią i zaangażowaniem to czynniki, które wyróżniają ALHomecare. Głównym celem agencji jest otoczenie najlepszą opieką podopiecznych i pracowników oraz zbudowanie więzi i rodzinnych relacji. My rozumiemy, że pomaganie ludziom to więcej niż praca. Jeżeli myślisz podobnie to zadzwoń i dołącz do naszego profesjonalnego zespołu.