Nasza oferta

Dołącz do naszego zespołu!

Praca dla opiekunek osób starszych w Irlandii

Sprawdź, co oferujemy naszym opiekunkom osób starszych.

Gwarantujemy

i

legalne zatrudnienie w Irlandii w oparciu o umowę o pracę

wysokie wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i znajomości języka angielskiego)

bezpłatne zakwaterowanie (własny pokój) i wszystkie udogodnienia domu

bezpłatne wyżywienie

bezpłatny dostęp do internetu

zwrot pieniędzy za przelot do Irlandii po pierwszym miesiącu pracy

35-cio godzinny tydzień pracy

dodatkowe wynagrodzenie w przypadku nadgodzin

20 dni płatnego urlopu w ciągu roku

1 lub 2 dni wolnego w tygodniu

podwójne wynagrodzenie w przypadku pracy w święta

stałą opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

darmowe kursy on-line podnoszące kwalifikacje, również po angielsku

l

ponowne zatrudnienie w przypadku zakończenia kontraktu

bonus w postaci 150 euro za polecenie naszej Agencji innym osobom

w

możliwość skontaktowania się z opiekunkami, które już z nami współpracują

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia w opiece nad starszymi osobami oraz poziomu znajomości języka angielskiego.

Wymiar pracy

Twój podstawowy wymiar pracy wynosi 35 godzin w tygodniu. Każda nadgodzina powyżej tego wymiaru jest płatna dodatkowo. To oznacza, że otrzymujesz wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę. Nie pracujesz 24/7 ze stałą pensją podstawową, która nie ulega zmianie bez względu na to, ile w rzeczywistości pracujesz. Otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie za każdą dodatkową nadgodzinę pracy.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Praca live-in oznacza zamieszkanie w domu podopiecznego. Opiekun otrzymuje do swojej dyspozycji prywatny pokój i może korzystać ze wszystkich udogodnień domu. Nie ponosi żadnych opłat związanych z zamieszkaniem. Nie płaci czynszu, ani żadnych rachunków za prąd, wodę i media (w tym internet). Nie ponosi też żadnych kosztów wyżywienia, to wszystko zapewnia mu pracodawca. W praktyce oznacza to, że opiekun może mieszkać w Irlandii, nie ponosząc praktycznie żadnych kosztów swojego utrzymania, a cała pensja, którą zarabia, pozostaje do jego dyspozycji.

Darmowe szkolenia

Nie musisz przejść żadnych szkoleń przed wyjazdem. Nasze szkolenia rozpoczynasz jednocześnie z rozpoczęciem pracy. W każdym miesiącu otrzymujesz od nas materiały edukacyjne, które podnoszą Twoją wiedzę i kompetencje. Materiały te przygotowane są na wyłączność naszej agencji, nie znajdziesz ich nigdzie indziej. Są one dla Ciebie zupełnie bezpłatne, żadna opłata za te materiały nie zostanie od Ciebie pobrana na żadnym etapie Twojej pracy, ani po jej zakończeniu.

Wsparcie agencji

Nasza agencja oferuje Ci pomoc i wsparcie przez cały okres Twojego zatrudnienia. W każdym momencie możesz zwrócić się do nas z pytaniem, problemem, lub jeśli po prostu masz ochotę z nami porozmawiać 🙂 Nasz zespół chętnie pomoże Ci ze wszystkimi formalnościami, odpowie na wszelkie Twoje pytania i udzieli niezbędnych porad. Przez cały okres Twojego zatrudnienia będziemy dbać o to, byś była zadowolona ze swojej pracy. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszym polskim managerem, lub pozostałymi członkami naszego zespołu.

Jak wygląda dzień pracy opiekunki?

Więcej informacji

Jeśli interesują Cię jakiekolwiek dalsze szczegóły, skontaktuj się z naszym polskim managerem: marta@alhomecare.ie

Dołącz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza, by wysłać do nas swoją aplikację.

Opiekunka osoby starszej to wymagające zajęcie, na które zapotrzebowanie rośnie z każdym rokiem. Wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Jeśli interesuje Cię praca dla opiekunek w Irlandii, to świetnym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie współpracy z ALHomecare. Sprawdź naszą ofertę pracy dla opiekunek osób starszych i rozpocznij karierę w wyjątkowym miejscu, gdzie troszczymy się o innych. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję bezpiecznej, legalnej pracy, jaką jest opieka nad osobami starszymi w Irlandii oraz sprawiedliwego, odpowiedniego dla tego stanowiska wynagrodzenia. Spójrz jakie inne korzyści gwarantujemy swoim pracownikom:

 • Legalne zatrudnienie w Irlandii, umowa o pracę i świadczenia oparte o irlandzki kodeks pracy.
 • Wysokie wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i znajomości języka angielskiego).
 • Bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie w funkcjonalnym i przytulnym pokoju do własnej dyspozycji.
 • Internet, stałą opiekę polskiego koordynatora, darmowe kursy online oraz zwrot kosztów za przelot po przepracowaniu pierwszego miesiąca.
 • Praca 35 godzin tygodniowo, dodatkowo płatne nadgodziny, 1-2 dni wolne w tygodniu oraz BONUS 200 EURO za polecenie naszej agencji innym.
 • 20-24 dni płatnego urlopu w roku.
 • Wszystkie niezbędne informacje o podopiecznym.
 • Możliwość skontaktowania się z naszymi obecnymi opiekunkami.

Zacznij pracę jako opiekunka osób starszych w Irlandii

Przekwalifikuj się i rozpocznij karierę jako Opiekunka osób starszych, a ALHomecare Ci w tym pomoże. Dla pań, które się wahają lub dopiero myślą o pracy opiekunki osoby starszej, oferujemy kompleksowe szkolenia i wdrożenie w postaci kursów online, również te podnoszące umiejętności języka angielskiego. Nasi pełni empatii koordynatorzy będą z Tobą na każdym etapie zatrudnienia. Satysfakcjonująca praca i atrakcyjne wynagrodzenie - tego możesz być pewna jako opiekunka osób starszych w Irlandii. Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi specjaliści chętnie pomogą załatwić wszelkie formalności oraz odpowiedzą na pytania. Od kandydatek na stanowisko opiekunki osób starszych oczekujemy przede wszystkim:
 • Uśmiechu i empatii, szczypta życzliwości również będzie mile widziana.
 • Otwartości na nowe wyzwania i gotowości na radykalne zmiany w życiu (zmiana kraju i otoczenia).
 • Umiejętności organizacji życia domowego i właściwego ustalania priorytetów.
 • Wysokiej dbałości o higienę osobistą i porządek w swoim otoczeniu. Są to warunki konieczne.
 • Sumienności i obowiązkowości to kolejne cechy, których szukamy.
Jeżeli w dodatku lubisz zajmować się domem, jesteś pełna energii, zapału i wytrwale dążysz do osiągania, jak najlepszych rezultatów swojej pracy to zapraszamy na rozmowę. Nie bój się zmian, które wiążą się z nowym krajem i pracą. Nasza firma pomoże pokonać ci wszelkie problemy i bariery kulturowe. Poznasz wszystkie aspekty związane z pracą, otrzymasz przejrzystą i zrozumiałą umowę, bez żadnych ,,kruczków prawnych”. Ponosimy pełną odpowiedzialność nie tylko za naszych podopiecznych, ale również za pracowników. Irlandczycy to ludzie naprawdę życzliwi, otwarci i gościnni. Jeżeli włożysz w swoją pracę ,,serce”, oni na pewno ci to w dwójnasób wynagrodzą. Możesz zyskać nie tylko pracę, ale również nową rodzinę i przyjaciół.